عکس گرفتن يکي از کارهاي دوست داشتني و جذابي است که افراد براي ثبت خاطرات و لحظه هايشان از آن استفاده مي کنند. اين کار مي تواند خاطرات شما را براي هميشه ماندگار کند. قطعا يکي از جذاب ترين لحظه هايي که ثبت آن براي خانواده ها و به ويژه مادران جذاب است بارداري است. به همين منظور عکاسي بارداري يکي از جذاب ترين دسته هاي عکاسي به شمار مي رود که مادران باردار در حال حاضر تمايل بسياري به انجام آن دارند.


عکاسي بارداري را مي توان در آتليه عکاسي انجام داد يا اگر شرايط مادر براي حضور در آتليه مناسب نباشد يا تمايل داشته باشد که عکس ها در حالت طبيعي تر و در فضاي خانه ثبت شوند ميتوان از گزينه عکاسي در منزل استفاده کرد. اما انجام اين کار نيازمند ضروريات و نکات قابل توجهي است که بايد رعايت شوند. 


در اين مقاله استوديو عکاسي پادينا تصميم گرفته ايم که شما را با عکاسي بارداري در منزل و نکات قابل توجهي که اين عکاسي را جذاب تر خواهد کرد بپردازيم.


عکاسي بارداري در منزل


انتخاب عکاس ماهر


براي انجام عکاسي بارداري در منزل لازم است عکاسي انتخاب کنيد که در اين زمينه تجربه کافي داشته باشد تا بتواند عکس هاي مناسبي از زمان بارداري شما در منزل ثبت کند. استفاده از ايده ها و مدل هاي مناسب عکاسي بارداري، انتخاب فضاي مناسب عکاسي در منزل، استفاده از تجهيزات مناسب و با کيفيت، نورپردازي مناسب توسط عکاس و . همگي از جمله بخش هايي هستند که لازم  است توسط عکاس پوشش داده شوند.
عکاسي به همراه خانواده


از آن جايي که عکس ها در منزل ثبت مي شوند حضور والدين مادر در منزل براي ثبت يک عکس طبيعي از مادر باردار مي تواند ايده جالبي باشد. مادر بارداري که در انتظار فرزند خود است در حالي که در کنار والدين خود قرار دارد مي تواند زيبايي عکاسي بارداري را دو چندان کند.
همراهي همسر


قطعا ثبت عکس بارداري با همراهي همسر مي تواند جالب ترين و عاشقانه ترين عکسي باشد که براي فرزندان و خود والدين به يادگار خواهد ماند. استفاده از ژست هاي مناسب مي تواند زيبايي اين عکس ها را دو چندان کند.


 


استفاده از لوازم نوزاد


براي هرچه طبيعي تر شدن عکس هاي بارداري خيلي خوب است که از لوازمي که براي سيسموني نوزاد تهيه کرده ايد براي عکاسي بارداري استفاده کنيد. استفاده از لباس ها، کفش، عروسک و ساير لوازم کودک در اتاقش مي تواند ايده جالبي براي عکاسي از مادر بارداري باشد که در انتظار تولد فرزند خودش است.


عکاسي بارداري
استفاده از اتاق کودک


استفاده از اتاق کودک به عنوان فضاي عکاسي در زمان بارداري مي تواند جذابيت اين عکاسي بارداري در منزل را بيشتر کند.
زمان مناسب عکاسي 


در انتها لازم است يادآور شويم که براي عکاسي، چه در آتليه عکاسي و چه در منزل، حتما زمان مناسب براي عکاسي بارداري را انتخاب کنيد. اين زمان بايد به گونه انتخاب شود که نه آنقدر زود باشد که حالت بارداري مادر مشخص نباشد و نه آنقدر دير باشد که کار عکاسي براي مادر سخت و تحمل شرايط دشوار باشد. 


استوديو عکاسي پادينا آماده ثبت عکس هاي زيباي شما در دوران بارداري مي باشد.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

John Susan Amanda Jeffrey Saz-Music Sal Jere Steve سفارش برش ليزر آلومينيوم Misty